Co tam u nas?

19.05.2016

Hej hej! Pozdrawiamy wszystkich wielbicieli naszej muzyki i spieszymy donieść co u nas się dzieje, bo na pewno jesteście ciekawi 🙂 Rozpędu nabiera zainicjowany przez nas „Festiwal Dwóch Jezior”, który w naszym rodzinnym Wałczu się odbędzie w dniach 8-10 lipca. Dla nas najważniejsza jest scena szantowa, która grać będzie dla Was 9 lipca wieczorem. Na scenie, oprócz Majtków Bosmana, zobaczycie trzy wspaniałe zespoły: The Nierobbers z Elbląga, szczecińskie Qftry, oraz Mechaników Shanty – tego zespołu chyba nie trzeba przedstawiać miłośnikom pieśni żeglarskiej. Jak się ostatnio dowiedzieliśmy, każdy, kto chciałby na nasz festiwal dostać się koleją (tak, tak, mamy w Wałczu pociągi 🙂 ), będzie mógł skorzystać ze specjalnej 30 procentowej zniżki na bilet! Bajer, nie?

Po drugie – powoli kończy nam się nakład naszej debiutanckiej płyty. Oczywiście pracujemy nad drugą, lecz w międzyczasie planujemy reedycję pierwszej. I chcemy, aby była ona wzbogacona o pewne dodatki. Czy nam się uda? Zobaczymy…

No i po trzecie – zabieramy się do nagrywania nowego numeru (opiewającego pewną bardzo ciekawą postać żyjącą swego czasu w Kołobrzegu). Będzie i o historii, i o piwie. Nagranie już wkrótce!

Zapomniałbym, że jest także „po czwarte”. Kręcimy nowy teledysk! Tym razem będzie morsko, nostalgicznie i poważnie. Ciekawi? Oczywiście o wszystkim będziemy informować na naszym FB i stronie – więc wyczekujcie informacji. Ależ jesteśmy podekscytowani

No i jeszcze wiadomość „z ostatniej chwili” – występujemy na „Dniach Morza” w Szczecinie! Zapraszamy więc na nasz koncert 12 czerwca!