Znowu jesteśmy!

26.03.2015

Bardzo przepraszamy za tak długi brak naszej strony w internecie. Spowodowane to było problemami technicznymi natury wirusowej 🙂 Generalnie długo by opowiadać. Najważniejsze,że już wszystko jest (mamy nadzieję) w porządku i teraz już wszystko będzie (mamy nadzieję) dobrze. Na szczęście nasz profil na FB (na który zapraszamy) działa bez zarzutu i tam wszystkie najnowsze doniesienia z życia Majtków Bosmana znajdziecie. A co z nowości? Ostatnio zagraliśmy na wspaniałej imprezie „Pilskie Manewry Shantowe” (oczywiście w Pile), zorganizowanej (na wysokim poziomie) przez zespół „Węże z Poligonu”. Było naprawdę „jedwabiście” 🙂 Relacja z nasezgo występu (i nie tylko) już powinna być na naszym profilu SB

Pracujemy też nad nowymi piosenkami. Jedna z nich (autorstwa Bycza) oparta jest na, znanym wszystkim wielbicielom polskich nadmorskich plaż, szlagworcie „GOOOOTOWANA KUKURYDZA!!!” tudzież innym „LOOOODY BAMBINOOOO!!!!” 🙂 Piosenkę usłyszycie już na majowych koncertach!

Co do koncertów – o terminach przeczytacie w dziale „KONCERTY”, który staramy się uzupełniać na bieżąco. Tak więc do zobaczenia!!