TELEDYSK!!!!

11.09.2015

Ale jesteśmy przejęci… Pod koniec sierpnia kręciliśmy zdjęcia do naszego pierwszego teledysku. Clip powstanie do piosenki „Pójdziemy na dno” z naszej debiutanckiej płyty „Odbijamy?”. Zdjęcia trwały cały dzień – na szczęście pogoda dopisała, choć było wietrznie. Kręciliśmy w samym Wałczu (choć na peryferiach) oraz w Nakielnie, na przystani Armatorskiego Klubu Żeglarskiego AKŻ’90. Wydawało nam się, że takie zdjęcia to „raz dwa trzy i zrobione”.. A to nieee…. Cały dzień naprawdę wytężonej pracy, żeby nakręcić materiał na 4-minutowy filmik. Teraz wszystko jest w montażu i postprodukcji, ale fragmenty już widzieliśmy. Będzie fajnie! W ogóle, jak tak spojrzeć obiektywnie, to tych teledysków do muzyki żeglarskiej jest jak na lekarstwo. Tak więc można powiedzieć, że, kręcąc nasz clip, w jakimś sensie tworzyliśmy historię 🙂

Oczywiście premierę obrazka będziemy szumnie ogłaszać. Na razie zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z planu na naszym profilu FB.

No i oczywiście podziękowania: przede wszystkim dla Bartka Ćmiela (reżysera, operatora, scenarzysty itd.) i jego Studia 1Kadr, dla Magdy Komerskiej i jej „Malarnia” Make-up Studio za makijaż na naszych twarzach oraz dla Marka Wójcika z Video-Color Wałcz za dokumentowanie całości. DZIĘKI OD WSZYSTKICH MAJTKÓW!!!